UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem

O firmie

Firma Libras Electronic istnieje od roku 2008. Naszym celem jest realizacja projektów z dziedziny infrastruktury transportu publicznego. Działamy w obszarze branż: lotniczej, drogowej i kolejowej. Wykonujemy prace instalacyjne, montażowe oraz pomagamy przy uruchomieniu projektów realizowanych przez znaczące koncerny technologiczne. Dotyczy to urządzeń informacyjnych, nawigacyjnych, bezpieczeństwa oraz systemów IT w zakresie wyżej wymienionych branż.

Naszą działalność opieramy głównie na współpracy z podmiotami zagranicznymi. Często działamy w ich imieniu. Mamy również bogate doświadczenie we współpracy z partnerami krajowymi. Chętnie nawiązujemy nowe kontakty na rynkach polskim i zagranicznym, w celu wspólnej realizacji zamierzonych projektów.

Dysponujemy dużym doświadczeniem w zakresie instalacyjnym i montażowym urządzeń infrastruktury transportu. Nasz personel posiada licencjonowane przeszkolenia przez producentów wyżej wymienionych systemów. Inżynierowie i technicy mówią biegle w języku angielskim.

Działamy w obszarze systemów pracujących operacyjnie na rzecz ciągłości transportu publicznego. Niektóre prace wykonujemy w bliskości systemów pracujących 24 h, stąd często pracujemy nocą. Jednym z priorytetów naszej pracy jest bezpieczeństwo pracy systemów transportu.

Posiadamy koncesję na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie obrotu wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym. Nr koncesji B-062/2017

 

LIBRAS ELECTRONIC  

Naszym celem jest realizacja projektów z dziedziny infrastruktury transportu publicznego.

Copyright libras-electronic.pl